Informacija

Atvykus pas mus reikėtų nusiauti lauko batus, rekomenduojame vaikučiams būti basiems, su kojinaitėmis arba kita avalyne su neslystančiu padu. Jeigu norėsite po pramogų smėlyje persirengti, turėkite kitus rūbus, avalynę.

Už vaikučių priežiūrą kambaryje atsakingi yra tėveliai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys.

Šventę užsakiusieji asmenys atsakingi už pramogų erdvės įrangą, jame esantį inventorių. Šventės metu nesilaikant taisyklių, tyčia ar dėl neatsargumo sugadintus erdvės daiktus, įrangą, inventorių finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui

“Smėlio vaikai” pramogų erdvė atidaroma tik Jums. Rezervavus laiką šventei imamas 30€ užstatas. 

Maistą ir nealkoholinius gėrimus galima atsinešti savo arba užsisakyti iš mūsų tiekėjų ar kitų maitinimo įstaigų. Mes pasirūpinsime tortine, tortui mentele, ąsočiais gėrimams, staltiesėmis. Į smėlio zoną maistą ir gėrimus neštis draudžiama

Šventės užsakymo laikas. Lauksime Jūsų 15 -20 min. anksčiau iki šventės pradžios. Šis laikas nėra skaičiuojamas į šventės laiką. Atsisveikinimui prašome pradėti ruoštis likus 10-15 min iki Jūsų šventės pabaigos. Šventę galite pratęsti tuo atveju, jeigu po Jūsų pramogų erdvė nėra rezervuota kitai šventei. Prašome maisto likučius, dekoracijas, pakuotes nuo maisto (picų dėžės ar pan.) išsivežti patiems.

Vaikučių ir Jūsų saugumui, tvarkai palaikyti bei draugiškai sutarti atvykus prašysime susipažinti su mūsų taisyklėmis. Savo parašu Jūs užtikrinsite, kad su taisyklėmis susipažinote ir jų laikysitės.