Šventės

Nuomojame pramogų erdvę šventėms, susitikimams, žaidimams. Kviečiame švęsti šeimos šventes pas mus. Pramogų erdvėje, kurios plotas 140 kv.m. rasite atskirą smėlio zoną (40 kv.m.) su smėlio žaislais, mašinomis bei čiuožykla, batutą, kamuoliukų baseiną, interaktyvias grindis žaidimams, žaislinę virtuvėlę.

Jūsų šventėms turime atskirai įrengtą erdvę vaišėms. Maistą ir nealkoholinius gėrimus galima atsinešti savo arba užsisakyti iš mūsų tiekėjų ar kitų maitinimo įstaigų, netaikome jokių papildomų mokesčių. Jeigu reikės mes pasirūpinsime tortine, tortui mentele, ąsočiais gėrimams, staltiesėmis. Turime kavos aparatą – 10 vnt. puodelių jums ir jūsų svečiams į kainą įskaičiuota. Taip pat jeigu pageidaujate, be jokių papildomų mokesčių, galime duoti jums ir jūsų svečiams „havajietišką“ atributiką (gėlių karolius) tam kad šventė būtų dar spalvingesnė! 🙂

Šalia pastato turime nemokamas vietas skirtas automobiliams palikti. “Smėlio vaikai” pramogų erdvė šventės metu atidaroma tik Jums. Į užsakytos šventės trukmę nėra įskaičiuotas atvykimas. Laukiame Jūsų 15 -20 min. anksčiau iki šventės pradžios.  Erdvėje turime tikrai daug vietos, tad bendras žmonių kiekis gali būti net apie ~30.

 2 val. uždara šventė:

  • Pirmadieniais – Ketvirtadieniais – 65€;
  • Penktadieniais – Sekmadieniais ir švenčių dienomis – 85€; 

Jeigu domina ilgesnis šventės laikas, sakykite, rašykite – susiderinsime.

Papildomas laikas (jei yra galimybė): 30 min. – 15€ 

Šventės rezervacija – 30€